reklama

Vítejte... Dnes je 09.08. 2020 16:13
Svátek má: Roman, blahopřejeme!
SEZNAMKA SEZNAMKA - celkem příspěvků: 2351
EMAIL: muzivdamskem(zavinac)seznam.cz
ICQ: 254-813-786
Název příběhů: Irca a kaviar
Vložil: Romana CD, email: RomanaCD@seznam.cz
Vloženo: 21.08.2012 - 11:02:28
Příběh:

Zalil mě pocit radosti a zároveň nádherně zabrnělo v podbřišku ? přišla mi totiž odpověď. Odpověď na inzerát, která se mi moc líbila ? a že je to pořádná fuška najít někoho po kom tělo i mysl touží. Jmenovala se Irča a protože nám naše fotečky padly do oka a podmínky setkání vyhovovaly slovo dalo slovo a já přijala pozvání na rande u ní.

Ten krásný pocit kdy se člověk těší na toho druhého, jaká asi bude a jak ji to bude slušet a taky mnoho otázek, budu se jí líbit i v reálu a taky co na sebe a jak se upravit a nalíčit?..

Když konečně přichází den D balím vše co jsem si připravila do tašky ? sedám do auta a vyrážím za Irčou na udanou adresu. Zvoním. Ozývá se příjemný hlas a zve mě dál ? prý mám vejít pootevřenými dveřmi dovnitř a pak rovnou do koupelny a tam se převlíknout ? pak ať počkám v obýváku ? ona, že přijde za mnou.

Jdu tedy do koupelny svlékám vše mužské a nechávám na sebe proudit vodu ze sprchy ? trocha mýdla a příjemné hlazení při roztírání po těle mě pomalu unáší k blízké budoucnosti. Když namydlená ruka sjede do rozkroku a mezi půlky aby umyla intimní partie projede mnou jemné vzrušení ? teď ale ještě není čas ? teď je čas stát se ženou. Usuším se tedy a pomalu na sebe navléknu černé krajkové kalhotky. Následuje černý krajkový korzet. Na nohy si pomalu natahuji punčochy a připínám je podvazky ke korzetu. Jemně si upravím penis a varlata aby co nejvíce zmizely mezi nohama a dojem ženského klína byl co největší. Přichází čas se nalíčit ? řasy, stíny, pak paruka, náušnice a nakonec rty ? trochu jsem se rozparádila a tak si rozverně ještě rtěnkou zvýrazním bradavky a pak přes punčochy ještě navlékám černé punčocháče. Pak oblékám přiléhavý červený rolák, sukni a nakonec boty na vysokém podpatku ? když jemně klapnou v koupelně krásně ve mě zabrní ? přidám náhrdelník a pár náramků, ještě trocha dámské vůně a jdu pomalu krokem šelmičky ven z koupelny do obýváku??

Irča zatím pustila hudbu a tak si sedám na pohovku a poslouchám chvějivou melodii ? jsem dychtivá a nedočkavá a pak zahlédnu za skleněnými dveřmi obýváku její siluetu ? pomaluje se otvírají dveře a pak je tu ona ? tak podobná těm fotkám co mě nenechávaly spát.

Řekne mi vzrušivě přihřátým hlasem Ahoj a já plna nedočkavosti opakuji to samé a hltám ji očima, á kaštanovou paruku, růžovou halenku, pod kterou se svůdně rýsují nádherné malé kozičky, krátká černá skládaná sukně nám ladí stejně jako punčochy a lodičky. Irča je menší ale vysoké vyzývavé podpatky se snaží vše dohnat.

Pomalu si sedá vedle mě a nabízí mi k pití jednu ze sklenek co přinesla ? ťukáme si na setkání a bublinky šampaňského rychle vstoupají do mojí hlavy ? najednou je prostě tady ? vnímám její blízkost, chuť, touhu nervozitu?. Chvíli si povídáme a zvykáme si na sebe a postupně zklidňujem počáteční nával nervozity ? cítím, že po ní toužím když plyne nezávazná konverzace a já se jí zahledím do očí?pak mi pomalu sklouzává zrak na notebook kousek vedle na stole. Ukaž mi něco pěkného co tam máš vybízím jí?.

Irča se pousměje, zvedne se jak dáma ? dojde pro notebook, zapne ho a položí před nás na stolek. Tak tohle je moje favoritka když obrazovku zaplní rozcapená TV holka ? sedám si úplně vedle ní abych viděla na obrazovku a teď se již neubráním zachvění, je úplně vedle mě, cítím její vůni, teplo, dech?..

Chvilku koukám nepřítomně na obrazovku notebooku a něco říkám ale pak už se neubráním a odvážím se jí pomalu pohladit vzadu na šíji. Na chvilku strne ale pak dlouze vydechne a nechá mě pokračovat. Chvilku jí takto mazlím a hladím na tváři a čele ? ona přivírá oči a já se nakonec odhodlám a políbím ji na tvář??na okamžik mě nechá ? pak se pomalu otočí a já cítím jak její rty jdou vstříc těm mým?.s něhou a trochou nesmělosti se setkají několikrát políbí ale pak povolí a já cítím její jazyk na tom svém ? líbám se s transkou jak nějáká lesba ? úplně se mi z toho zatočí hlava ?jak je to ujeté a krásné ?.pomalu se více přiblížíme, obejmeme a teď už bezostyšně líbáme jak dvě rozhicované lesby. Cítím její chutˇve svých ústech, její jazyk na svém, který se vlní jako had a já vím, že chci víc ? ruce se mimoděk vydávají na pouť po jejích křivkách a hladí ji po šíji zádech a teď se odvažují i k nádherným malým kozičkám ukrytým v halence.

Irča se trochu vypne slastí a já vím, že mohu naplnit další svou touhu ? pomalu rozepínám halenku asi jen do půlky a vidím svůdný ženský nátělník ? pod ním podprsenku a naznačené vztyčené a vzrušené bradavky?tak moc je chci?.. opatrně zajedu rukou pod halenku a rychle přejedu ty slastně trčící hrbolky rukou ? Irča mě pozoruje s přivřenýma očima a jemně se usměje, tohle mě dodá odvahu a ja ji začnu pod halenkou hladit pod krkem a na kozičkách ? pak trochu zatáhnu a odhrnuji spodní prádlo až se objeví nádherná bradavka s chloubky přes, kterou se snaží tlačit zpátky dámský nátělník a jemná krajková podprsenka ? je to nádherně ujeté ? mužské a přesto ženské prso mě provokuje a vyzývá pokračovat ? skláním se k Irče a jazykem chutnám její bradavky a jemně do nich koušu ? Irča zaklání trochu hlavu a nechává se mazlit a nepochybně prožívá krásné pocity ? vypíná trochu prsa a nastavuje se mi ? jde mi naproti abych mohl ocenit její ženské přednosti.

Chci si udělat pohodlí a tak sklouzávám níž vedle gauče, na kterém Irča sedí zakloněná jako luk a nabízí mi své sladké horní partie, má stalé jako dáma nohu přes nohu a já teď vedle ní klečím rozepínám halenku, která se jí na jednom rameni sveze spolu s ramínky spodního prádla a mě se odkrývá pohled na obnaženou kozičku zčervenalou mým laskáním a vzdychající Irču ? je neskutečně nádherná a svůdná jak se mi nastavuje a působí překrásně žensky. V kalhotkách se mi dějí věci a vzrušení, které ve mně pulsuje mě popohání dál a dál. Znovu se vrhám mezi tu překrásnou krajinu za částečně staženou podprsenkou ale pak to nevydržím, rozepnu halenku úplně vytáhnu jí dámský nátělník a zajedu jazykem do pupíku ? teď už cítím blízkost jejích nohou a touhu vycházející z jejího rozkroku ? její přes sebe přehozené nohy se na sebe tlačí a pánev se jemně vlní ? tuším co asi prožívá. Sama jsem roztancovaná, že vím že při tomhle prvním, které mělo být jen seznamovací mě už nic nezastaví.

Posouvám se tedy před ní, sedím na zemi a políbím ji nárt u nohy ? je to překrásný rajc vidět jak můj jazyk přejede po nártu a já zahlédnu červené nehty na nohou ukryté v černých punčochách a obemknuté překrásnými botami na podpatku?.jedu jazykem ke kolenu a líbám Irče lýtka ? teď se zastavím kleknu si před Irču a začnu jí hladit stehna, cítím jak se chvěje, a že chce víc než to ? jemně ji proto beru rukama okolo kolen a jemně ji sundám dosud zkřížené nohy do polohy vedle sebe- trochu se mi tím otevře a já jí začnu líbat a lízat na stehnech ?ach jak je to slastný pocit . v každé ruce jedno její koleno a na jazyku a rtech cítím její chvění.

Pak vše na okamžik zastavím, posadím se před ní, podívám se jí do očí a začnu jí jemně rozvírat kolena, pohledy se střetnou a já se cítím jak v ráji když cítím, že Irča povoluje a necháme mě jí pomalu roztáhnout kolena od sebe. Sukně pomalu vyjíždí na horu ? skloním zrak a vidím jak se objevuje lem punčoch, který odhaluje čím dál víc ? nechám teď Irču napůl rozkročenou a rukama pomalu zvedám lem sukně, až se objevují pomalu černé kalhotky překrásně vyboulené tam kde má Irča své roztoužené mužství. Sukně vyjede výš a já vidím, že má v kalhotkách vložku. Zarazím se a tázavě se na ní podívám ?.. Myslela jsem, že na prvním rande takhle daleko nedojdem ale teď myslím, že jsem mám už periodu za sebou a klidně jí můžeš dát pryč.

Jemně tedy kalhotky od spodu dám na stranu a vložku vytáhnu a dám pryč ? spolu s ní se ven z kalhotek dostanou i překrásná varlata, která přede mnou Irča dosud ukrývala v kalhotkách a pod vložkou. Žasnu celá vzrušená nad tím nádherný pohledem. Irča celá rozhicováná, nahoře na pohovce, obnažené ramínko a rozhalená halenka, napůl roztažené nohy, vyhrnutá sukně k pupíku a pod ní ? pod ní nádherné kalhotky ze kterých visí oholená varlátka a stále jěště ukrývající Irčino naprosto vzrušené mužství. Chvíli na tu krásu prostě jen koukám a hladím Irču po stehnech a lemu punčoch ? pak sjedu k varlátkům a vezmu je něžně do ruky, cítím jejich měkkost a poddajnost, malinko je sevřu v dlani a ucítím jak mě kulky jezdí v ruce, stisknu je ještě víc a zatáhnu, Irča jemně a slastně zasténá, otevřu tedy dlaň a sama zcela unesená vzrušením se skloním a začnu je sát a líbat ? je krásné si s nimi takto hrát ale to mi nestačí ?pomalu zvedám zrak a přitahována jak magnetem nemohu odolat ? chytím lem kalhotek a vyprošťuji na světlo Irčina překrásného čuráka?vyskočí z kalhotek, trochu se zhoupne a osvobozen a plný touhy tu na mě vyzývavě trčí ? tolik jsem po tom toužila ? vidět a cítit všechno to ženské, vůně, krajky, pohyby a v tom překrásné vzrušené mužství. Čůrák má shrnutou předkožku a kousek ode mě tebe nádherný zduřený, rudý vzrušením se chvějící žalud a jako koruna se na něm třpytí malá kapička vzrušení, kterým obě jen sáláme.

Podívám se na Irču a ta jen jak šelma přivře oči ? nemohu tomu veřit a na vteřinku zaváhám zda naplnit svůj tolik opakovaný sen ? pak odhodím všechny zábrany stranou ? pomalu se skláním. Nejdřív uchopím toho skvostného čuráka u kořenu jednou rukou a do druhé si vezmu svůdná varlátka a a lehounce je zmačknu ale pak již se skláním ke tomu skvostu touhy blíž. Ucítím vůni Irčina mužství a zcela mě naplní svojí živočišností a vůní spermatu, která vychází z kapičky jež se roní na špičcce žaluda, sama jsem hodně vzrušená a dole trochu vlhká. Když se svými rty poprvé dotknu žaluda docela na jeho okraji kde přechácí v uzdičku a poté ho jemně přejedu jazykem ? projede skrze mě elektrizující pocit ? je to šíleně nádherný a překrásně úchylný pocit ? mít v puse cizího čůráka a všude kolem vidět dámské proprietky.

Poddávám se tomu, přejedu lem žaluda opatrně jazykem, usměji se a podívám kratce na Irču ? ta už putuje kdesi v říši slasti - otvírám tedy pusu víc- jemně Irču chutnám a pak jí začínám kouřit ? chtěla bych abych nemusela nikdy zkončit ? sama se již nemohu bránit a zajíždím si rukou do rozkroku a trochu pomáhám svým nahromaděným pocitům. Chci udělat Irče radost a tak se snažím ji nezanedbávat ? když se mi podaří polknout její penis téměř v celé délce a cítím její žalud až hluboko ve svých ústech projede mnou zvláštní radost, hrdost jaká jsem děvka, mužská děvka s čurákem transky hluboko ve své puse??.

Vím, že sama se sebou už také musím něco udělat a tak se po čase něžného a divokého kouření a lízání varlat zvedám z podlahy na kolena ? roztahuji ještě více Irče nohy a klekám si mezi ně tak abych bylo moje a Irčino přirození co nejblíže. Když si lascivně vyhrnu sukýnku a Irča vidí co pod ní ukrývám jemně se usměje a přejede mi rukou vpředu po punčocháčích, pod kterýmy je se nadouvá má ztvrdlá kláda. Roztrhni ty punčocháče Irenko zažebroním at ke mně můžeš. Irča se trochu zvedne v rozkroku se ji zhoupne ztvrdlý penis a rukama mě začne hladit v podbřišku a rozkroku. Pak se náhle zarazí uchopí pevně punčošky a trhne ? ty se podvolují její vášni a po chvilce trhavých zvuku párajícího se silonu je můj podbřišek volný ? krásně volný. Irča mě sjede na kalhotky a já teď cítím její horkou ruku s náramky přímo na svém mužství, ještě malý okamžik než posune kalhotky stranou a pak se najednou houpe můj čůrák zcela volný venku ? na chvilku strneme to když obě vidíme jak naše penisy stojí naprosto tvrdé a vzrušené jen kousek naproti sobě ? jen si vyjít vstříc?.chvilku si je hladíme a obdivujeme navzájem a pak uděláme co musíme udělat ? přiblížím se k Irče blíže ? když ucítím jak se naše penisy dotknou vezmu je oba do své jedné ruky stisknu k sobě a začnu společně honit ? pak se nad Irču nakloním a začnu ji líbat ?je to naprosto elektrizující pocit a je to šílené ? šíleně krásné?..Romčo jen pomalu tahle mě uděláš stačí jen slastně šepne Irča když máčkám naše vzrušené čůráky na sebe a jemně je honím

To mě dostává spolu s Irčou do dalšího víru vášně..svezeme se pomalu na koberec před gaučem a odhazujeme všechny zábrany stranou, líbáme se jak dvě divoké děvky, naše těla, ruce i nohy se proplétají, klíny zaklesávají a penisy vzájemně třou o sebe , naše podbřišky a stehna. Pak se někdy na okamžik oddálím a líbám Irče její bradavky a ona zas ty mé natřené rudou rtěnkou. Jsou také okamžiky kdy se zaklesnuté do sebe svými rozkroky těšíme ze svých ocasů, hladíme si je nebo je vezmeme za kořen do ruky a šermujeme se s nimi navzájem nebo společně honíme. Vidím, že Irča se ale rozhodla u tohoto sladkého šílenství nezůstat, v okamžiku kdy můj ohon zmizel mimoděk mezi jejími stehny a já cítím jak se otírá o její sladké půlky najednou mění polohu, lehá si odevzdaně na záda, zahledí se upřeně a vyzývavě do mých očí, zvedá nohy do Praku a s pokrčenými koleny a chodidly v nádherných ženských botách lascivně vytrčenými vzhůru si pomalu roztahuje od sebe půlky a se slovy chci tě do sebe Romanko mi nabízí k největším rozkoším svou prdelku a jemně s ní vrtí. Fascinovaně hledím na tu rajcovnou pozici a jsem ráda, že se Irča rozhodla. Tolik jsem o tom snila a nikdy nevěděla zda chci víc dávat nebo brát ? teď je tu ale nádherná dírka a Irča jasně určila naše role. Už mě nic nezastaví. Stáhnu tedy jemně Irče kalhotky z jedné nohy ? na druhé je však nechám neboť mě jejich přítomnost rajcuje a přitáhnu si Irčinu pánev a řiťku na dotyk ke svému mužství, žalud se pomalu přiblíží k náruči slasti a já cítím odbor, který začíná ta panenská prdelka klást mému chtíči, několikrát si navlhčím žaluda slinami a pomalu tlačím na Irčinu řiťku a snažím se proniknout dál. Irča se ohne do boku a jde mi vstříc zatímco jednou rukou si roztahuje zadeček druhou mě chytá za bok a reguluji si můj průnik a pak najednou óóó ? ááách, cítím jak žalud mizí v zadečku a Irčina řiťka se mi otvírá, ona se prohne jako luk a vystrčí nahoru své kozičky a obě slastně zasténáme. Vyndám si čuráka znovu nasliním a nyní již s jistotou vstupuji a tlačím se stále hlouběji, Irča vzdychá a já cítím překrásné teplo a sevření, které mě dokonale obepínají, mám co dělat abych se neudělala, a po té co se mi podaří do Irči dostat a téměř až po koule začínám přirážet proto velmi pomalu.

Připadám si v sedmém nebi když souložím Irču v misionářské pozici, ona mě zamkne svými stehny a chodidly za zády abych v ní byla co nejhlouběji a já se k ní tisknu, tělo na tělo, prsa na prsa, jazyk na jazyk, tiše sténáme a pohyby pánví dávají tušit v jakém stavu slasti se nalézáme. Znova a znova přirážím a přišpendluji nádherně vzdychající Irču nárazy své pánve k podlaze ? znova a znova v ní mizím a cítím jak mi kulky pleskají do jejího zadečku.

V jeden okamžik cítím jako by můj žalud mohl dozadu do Irči méně volně než doposud ? vyndavám ho tedy zastrukuji prsty roztahuji Irče zadeček a pak do ní znovu a znovu opakovaně pronikám, Irča nad sebou ztratila kontrolu již úplně, škube pánví, vzdychá a slastí tlačí jak u porodu?a to je asi důvod proč v zakoutích Irčina zadečku mi jde naproti překvapení. Když si uvědomím, že prsty narážím na bobeček, který v sobě Irča neudrží a razí si cestu ven na okamžik strnu. Pak ale to co cítím a jindy mě odrazuje se zcela spontánně v návalu vášně a vzrušení mění nástroj vášně. Jsem šokovaná sama sebou a vůbec nechápu proč ohybám prsty vytahuji pomalu ven z Irčina zadečku malý bobeček. Obě s Irčou na chvilku ustanem pak ale Irča prolomí okamžik nejistoty. Promiň ? netušila jsem, že to hned dnes takhle rozjedeme a neudělala jsem si klistýr ale očistím tě. Jsem naprosto v šoku ale tak vzrušená, že nechci ničemu bránit a tak když Irča šeptá ? pojď očistím tě ? nechávám se vést a fascinovaně sleduji jak Irča bere moji ruku a vede si ji k ústům pak svými rudými rty bere bobeček do pusinky. Druhou rukou ho na okamžik vyndá a tou prvou mi dává prsty do úst a čistí je jazykem.. Máš krásně rudé bradavky šeptá při pohledu na zbytky rtěnky na mých kozičkách ? také chci být divoká číča. Nechává mě teď na chvilku být, rozlamuje bobeček a tře si ho o bradavky, které hnědnou. Pak jednou rukou rozetře pár zbylých kousků okolo svých rtů a druhou si sjede do rozkroku, pohladí se po stehnech a rozkroku a zanechá pár hnědých stop na punčoškách a penisu. Hledím na to jak přikovaná ? dokonalý obraz perverze a vášně bez hranic, jedna má část chce utéct a druhá se podvolit, koktejl neukojené vášně a chtíče, obraz jak ze snů a těžký pach toho všeho mě nakonec vtahují zcela mezi sebe s tím, že odhazuji všechny předsudky za sebe. Roztáhnu Irče ještě jednou půlky chvilku ji honím nahnědlý penis a pak do ní ještě jednou vniknu a mrdám jí jak šílená, když se k ní v naprosté extázi skláním a chci jí dát jazyk do úst ucítím nikdy nepoznaný pocit, nikdy nepoznanou chuť ? je to má poslední kapka, pak se již neudržím a stříkám, stříkám hluboko do ní naprosto smyslu zbavená??..

Pomalu se probouzím z toho šílenství a jemně vytahuji stále zduřelý pyj potřísněný od Irči a mé mrdky z prdelky ven, Irča vypadá šťastná a sama si honí svůj zaneřáděný ocas zatímco z prdelky ji pomalu vytékají zbytky mé mrdky ?..pak stříká i ona na svůj podbřišek, stehna, kalhotky, punčošky a podvazkový pás.

Zmůžu se ještě na to, že jí měkce olíznu na vadnoucím penisu a trochu otřu vložkou, kterou měla, a která stále lží opodál.

Pak ale obě zcela vysílené padáme na záda a pomalu sbíráme dech??to co se stalo bylo šílené, šílené, perverzní ale neskutečně rajcovné a krásné.

Teď ale bude potřeba dojít se umýt než s nás z cela vyprchá vzrušení a vypité bublinky.

Když už jako muž líbám Irču na odchodu vím, že se budu chtít vrátit. Cestou domů si říkám bylo to krásné, nádherné, překrásné a hlavně jsem ráda, že mou návštěvu u Irči nikdo nerušil?vždyť co by nás čekalo kdyby přijeli z víkendu dřív její rodiče?jestli mi nelhala tak ji teprve včera bylo patnáct a navíc jsem ještě mohla přivést do jiného stavu skoro nezletilou krásnou, perverzní rajdu :-)


zpět nahoru  nahoru
TOPlist