reklama

Vítejte... Dnes je 10.07. 2020 04:57
Svátek má: Libuše a Amálie, blahopřejeme!
SEZNAMKA SEZNAMKA - celkem příspěvků: 2349
EMAIL: muzivdamskem(zavinac)seznam.cz
ICQ: 254-813-786
Název příběhů: MOTEL 3
Vložil: Niki, email: Ladyboy.OVA@seznam.cz
Vloženo: 02.05.2018 - 13:27:29
Příběh:

dobrý den, jen tak krátce. toto je pokračování a předchozí díly jsou zde níže. Přeji příjemný zážitek.

Klečím tam a čekám co bude. On otevře dodávku a spokojeně si pobrukuje. "Ták tady to je, to se Ti bude líbit, když jsi ta fena". Pomalu otočím hlavou doprava a zjistím, že toto není obyčejná dodávka. Interiér nákladního prostoru je pojízdná mučírna a On tam spokojeně stojí, kouká a mě, drží latexovou masku psa a směje se. Maska štěněte buldoga, co se usmívá a má na každém uchu růžovou mašli. "Nastup" a já bez váhání poslechnu. Černo červený interiér dodávky mi vyráží dech. Uprostřed je bedna tak akorát velká spíše trochu vzadu. celý levý bok dodávky je velké zrcadlo. jinak je podlaha a bedna měká z červené koženky a boky se střechou jsou černé. Všeude je rozvěšeno plno pomůcek, masek, bičů, pout, kolíků a všeho možného vybavení. "Čumíš co, sundej paruku! Co? DĚLEJ, sundej to!" Tahá mě za mé umělé vlasy. Hned nato bere něco jako pudr, černý a vatou mi začne maskovat velké černé kruhy okolo očí až je vše černé, jen mé líčení z toho černého kruhu vždy vystupuje. FACKA! "Hodná si Ty budeš perfektní". A opakuje postup s pudrem okolo mé pusy, jen změnil pudr na červený. "KDE MÁŠ RTĚNKU, v kabelce." Mam pudr všude od nosu až k bradě a On to ještě vylepší. Rtěnku ulomil, položil na ubrousek a hrubě mi ji rozmazal po celé tlamičce. Vypadám jako špatný klaun a perfekním líčením očí, ale jinak hrůza. "ZAVŘI OČI A UKAŽ" Nasazuje mi notnou chvíli tu masku, jde mu to má praxi a během okamžiku ji vzadu utáhne na mašli, ještě mi to poupraví okolo pusy a očí. Když otevřu oči v zrcadle vidím dokonalého psíka, čubinku s mašličkama přes masku je vidět jen malá část té červené a černé hrůzy a z masky psíka tak vykukují mé krásné oči a červená tlamička s jakoby většími, o to více sexy rty. wauuu!!
"Běž na bednu!" Jako by do mě vjel blesk vyskočím a už lezu do auta a rovnou na tu bedínku, pěkně na fenečku, zadečkem k zadním dveřím a na čtyři. Pořád na něj koukám. Přistoupí blíž do auta, na kolena, k mé hlavě. "koukej na mě, hlavu dolu oči nahoru! Udělej na mě štěněčí oči...! Joooo! Líbí se Ti to Fenečko?" Ano pane.
FACKA
"Odkdy pes mluví? hmmm...? Jak dělá pes?" Haf? FACKA
"To se mě ptáš?"
HAF!!! "Tak se mi to líbí" FACKA, FACKA. Bere neco ze zdi, do každého koutku pusinky mi dává háček a přez řemínek mi je zapíná za hlavou. "Teď máš pěknou tlamičku." Pokračuje a bere řemeny, pouta a provazy. Za malou chvilku se měním na svázaného psíka s vytrčenou dírkou. Obě ruce i nohy mám pevně fixované k podlaze dodávky, mohu hýbat pouze hlavou, mou psí tlamičkou. Dobré je že mohu skrze svou masku dobře dýchat nosem, zní to potom ale úpně jako pes :-) Ještě něco kutí na zdi vpravo od mé hlavy, když tam kouknu vidím zrcado a vně, v něm mou prdel. No toto já budu mít takový výhled blaskne mi hlavou, ale to už se přesouvá On k mé dírce hladí ji, mačká a hněte. "Tak co čubo, máš výhled, líbí?" a na mou kundu dopadá facka PLESK!
HAF!!! a zavrtím
Vidím nůžky, cvíle okamžiku a mé kalhotky a sukně leží na zemi
A PLESK na dírku.
"Tak teď si trochu zaštěkáme! Haf je ano, kňučení je ne, chápeš?" Plesk na dírku! HAF!!! "Hodná" Plesk. "Pravda je taková že pro Tebe nemám ty další dva tisíce, ale máš štěstí, protože jsi tak hodná že Ti je chci dát, takže si je budeš muset vydělat. Pozvu pár přátel a Ti si s Tebou zablbnou. Už jim píšu sms, ale do té doby něco podniknem. Máme dost času je 23:50 a já Tě mám až do rána, do svítání jsi prostě moje. Kondomy máš? HAF!!! V kabelce? HAF!!!" Bere kabelku, hrabe se v ní až vyndá sposty mých kondomů a nasype je na má záda, prdel a všude kolem. Mám jich v kabelce asi padesát. Otvírá zadní dveře. To ne co ti kamioňáci!?! "Pánové"?
Co to kurva?
" Těší mě, dobrý večer, mám tady takovou nabídku, co si zamrdat? Nebojte se a přistupte blíž, dneska je tady čuba co vás ráda obsouží a to za velmi přijatelný poplatek. 200!!!" Cože on mě bude prodávat letí mi hlavou... "Dyť je to chlap vole! Ale Pánové toto není muž, copak nevidíte že je to fena?" PLESK na díru "Co Čubo, jsi fenka?" HAF!!! "Mrdavá?" HAFF!!! "chceš to pořádně Čubo?" HAF!!! "Tak vidíte!" PLESK Teď mě tak trefil na kundu, až jsem si trochu učurnula. "Viděli jste to? To je kurva!" Chvilku se s něma vybavuje, já tam klečím jako děvka, vystavené s kllecí a trčící dírou, volná jen ta hlava a já přemýšlím co chce dělat, co se mnou zamýšlí? "Tak takhle Pánové. U postraních dveří se necháte pokouřit, ale prosím dodělat se choďte K ZADNÍMU VCHODU" smích všech" Kde si vyberete gumu podle libosti, pak už můžete mrdat až do výstřiku, pak prosím svůj výkon zauzlujte a odevzdejte i s 200,- korun český prosím, slečně zde, do kabelky. No a samo sebou fotit možno, za videa jsme rádi a když zavoláte kámoše budeme jen rádi a já Vám to teď předvedu..." A to už klečí u mé tlamy a cpe mi svůj penis do pusy a já se nadechnu, vykulím oči a ON do mě vrazí klacek až po kořen, přidrží si chvíli mou hlavu, když se začnu škubat, pustí mě dá si ruce v bok... "Kuř Ty ČUBČÍ FENO!!!" A jeho boky začnou mrdyvý pohyb protí mé hlavě, kterou se snažím na ten kůl hladce narážet a ono se mu to moc líbí, protože mi v puse zcela tvrdne. Natočím hlavu a kouknu do zrcadla za sebe, vidím tak dva chlapy, ale je jich tam o moc víc, slyším je, sem tam bleskne foťák, smích, sprosťárny, nadávky, povzbuzení, první dotek na mou prcinu, leknu se, cuknu, kontroluji zrcadlo, ale... FACKA " nečum a kuůůř" Poslechnu a už se zase snažím. Chytá mě opět za hlavu, ale tentokrát za má psí ouška a lehce si mě naráží o něco víc a rychleji. Takto jde asi minutu až dvě, drtí mi tlamu a má prdel je vystavena dotekům těch chlapů. Pár z nich už čeká a někteří už i honí u bočních dveří dodávky, když... "Hele kámo tak co bude?" zahřmí tlusťoch u dveří. Chlap tak pětatřice 100kg péro v ruce asi 17/4. "Ale jistě POJĎTE DÁL" všeobecný smích "A tady vzadu pozor trochu prostoru prosím, takže tady beru gumu, natáhnu a mrdáme dírku Pánové ano?"
Tlusťoch už mi s ním mává u xichtu, chytá mě za hlavu, koukám na něj nahoru, on na mě dolu, palci mi hladí tváře, pak zakloní hlavu a řekne "Tak ukaž Ty čubko" a zarazí mi ho do pusy, pričemž mě drží a já taky držím a přitom všem mě pán mrdá jako blázen...
"Jo děvko kuř mi ho... TAK JE HODNÁ PĚKNĚ MI PODRŽ, VYSTRČ NA MĚ TU TVOJÍ KUNDU... Dej jí kámo... To je děvka, vidíte to... Zlý pes zlý... Smích... všude...! Líbí Ty děvko řve můj pán a ostatní pořád něco povykují... Když pán zpomalí Mrd mrd mrd, a několika velkýmy, opakovanými přírazy až nadno mé kundy se u mé dírky zmítá, vykřikuje óoouu jééé Ty kurvo!!! a já chápu že už stříká, cuká mu v něm a já? Já si to teď už vážně užívám, ten pocit bezmoci a znásinění mě, jakožto psa mě neskutečně rajcuje. Stahuju kundu a doufám že se mu to bude líbit... "Jo Ty děvko Ty jsi skvělá, líbí se ti to coooo, jooo? "Stěží ale přeci jsem s pérem v tlamě vyskoukala souhlasné "HAF!" "Ty couro tak tady to máš" A ještě jednou se vzepře na nohou a několikrát do mě rázně vrazí svůj Pyj, Skrze staženou kundu cítí ty impulzy v klacku při každém příraze až do ustání a pak se na mě jeho tělo sesune. Chvíli je ve mě. Zatím se v mé tlamě odehrává jiné divadlo. Tlusťochovi pěkně ztvrdl, má solidně dlouhé tvrdé péro, nijak tlusté, ale s obrovským žaludem, pořád jej mám v zadní části dutiny a vždy mě tak ucpe že mohu dýcht jen přes noc a funím jako pes. "Ty jsi zlý psík co?" Pronese chytně hlavu a přidrží, drží, stále drží, už mi lezou oči, vyhrkli mi slzy, glgk glgk, ještě mě přitiskne, já ze sebe vypustím vzduch nosem a s ním i velkou nusli a ještě více slz. "Jó Ty čubkko, pěkně" Pouští mě a všechen ten bordel mi pérem maže po xichtu a pak mě s tím kokotem ještě profackuje. Povoluji kundu a pán "To se Ti to tak líbilo že mě nechceš pustit, no neboj ocasů je tu dostatek pro Tebe, však si ještě zamrdáš, ale to neříká mi, říká to mé kundě, právě teď sedí u mé řiťky, mluví s ní jako s osobou. Tlusťoch je spokojen zdá se a nemotorně se cpe z dodávky ven. "Tak pánové, jak jsem řekl, gumu sundáte, zauzlujete a vložíte čubě zde do kabelky s patřičným obnosem 200,- Já pochopitelně neplatím ale to je asi jasné. Smích okolo, je jich tady ještě víc, asi se v motelu rozkřiklo, že je tady Levný mrd.
Tlusťoch se kulí k mé díře celý žhavý, asi aby mu nezměkl, jen slyším jak trhá gumu a rychle si za mě kleká a nasazuje žalud na můj vchod. "Moment moment Páni, další pojďte na kuřbu" a to už se další Plešoun, péro tak 15/5 se špičatým žaludem bymbá u mé tlamy. "Napočítám do tří a zasunete naraz, takže připravit" Oba muži si je honí, na díře cítím žalud a u obličeje mám taky tvdý úd, Plešoun mě chytá za krk... "Otevř hubu děvko" poručí si ale nedotýká se mě... "Tak na tři, raz, dva, třiííí". Plešoun to do mě vrazil na doraza hned mi pusu začal šukat, v ten samý moment to do mě napral i tlusťoch a to za mohutného povzbuzení davu jenže né celý. "Ta kurva je nějaká suchá" zapičoval " A tak to moment" ozval se pána jal se to napravit. "Zde úžasný olej" to už na mé půlky dopadá sprcha a tlusťoch ze mě vyklouzne. Jenž usnadní Vaši námahu a dopře je Vám skvělý zážitek!!!" Smích, pak do mě tu lahev otočil a jelikož byla plastová, mocně ji zmáčknut a já cítila jak se má střeva plní tou studenou, mazlavou kapalinou. Jen sem vyvalila oči, ale jak mě Plešoun jebal do huby, nezmohla jsem se na nic víc. "Dámesi ten průnik naraz ještě jednou?" zamručel tlusťoch. "Na to seru, každý sám za sebe" odsekl Plešoun a ještě zrychlil plenění mé mordy. Na to znovz cítím obří žalud na kundě, tlak, ozve se velmi slišitelné MLASK, všichni propunou smíchy, Pán mě silně plesk po prdeli "To je KURVA!!!" a tlusťochovo péro bez odporu zmizí v mých útrobách, spokojeně se přitáhne, dvakrát hekne a začne mě velmi hluboce, né příliš rychle mrdat tím svým pérem s óbr žaludem a při každém příraze toho špekouna se auto rozvlní jak na moři a přitom to mím tělem hodí oproti péru co mám od Plešouna v puse. Ten mě pořád drží za krk a mrdá a mrdá a mrdá. Tlusťoch se snaží dokončit své veledílo, pomalu zrychluje. Plešoun to do mě teď vrazil po kořen a pár sekund mě držel naraženou. Když mě dostatečně přidusil, pustil mě se slovy "Takhle bych Tě hned postříkal" PLESK, dal mi facku avylezl z vozu. "Kdo dál?" haleká pán!!! "Počkej" hlesne tlusťoch "Ať říká nějaký sprosťárny. Ale pánové, je to pes, může štěkat nebo kňučet. Tak ať kňučí! Slyšíš to děvko, zákazník chce kňučící fenu!" A tak kňučím a tlusťoch ve mě ještě tvrdne a (plesk plesk plesk) řeže mě po prdeli a zandává to do mě a já kňučím jako čuba a už je to tady zase, stakuju kundu. "joooo to je krása podrž si mě ty mrdno jebavá Uááá joooóó´" A já cítím jak to tam pumpuje. Když dostříkal slezl ze mě a podle instrukcí odevzdal plnou šprcku a 200,- do kabelky. PARÁDA blesklo mi hlavou, jeden za mnou.
Plešoun už má nataženo a chystá se zanořit když pronese "Hele té kundě z něj teče" a další chlap "No jo Ona se udělala" a pán "Je to přeci kunda a kundy rády ocasy" V "orální sekci" přichází chlap, hodně vysoký, statná ramena v teplákách a mikině. Vlezl pokolenou dovnitř, sundal si mikinu a pak i tričko, je to chlupáč, to zrovna nemusím, ale pak stáhl tepláky avypadl obří žilnatý obřezaný pták, co ani nevypadal opravdově. Spíš jako dildo ze sexshopu. Oholené až po kořen, trčící z toho chlupatého těla. Zasmál se "Teď ukaž jaká jsi děvka!" a všichni propukli smíchem a já se taky směju a plešoun už si na mě vylez. sedl na mě jako na motorku a ten svůj špičák mi tam zandal zezhora, chytl mou hlavu, zaklonil ji a řek Chlupáčovi "pojď kámo, podržím Ti je" a zase všihni smích, ale to už mě Plešoun mrdá a drží mou hlavu a Chlupáč si svléká boty, tepláky, drží své péro u kořene, má tam nějaký škrtící kroužek, bože úplně mu v něm pulzuje. PAk mě s ním propleskne, má to váhu a já, nejdřív se leknu, pak se směju jak blbá.Plešoun zasouvá bum bum - bum bum a drží mě za čelo zakloněnou, já vysmátá, Chlupáč... "Tak ukaž" dá mi ho do pusy a pomalu zasune a vysune, znova a znova dovnitř a ven a chvilku počká, tam sem čeká, tam sem čeká, tam sem a čeká a vzadu bum bum - bum bum. Chlupáč si poručil cucat žalud a tak žužlám jeho jahodu, jenže jeho jahoda má velokost menšího jablka :-) A nekecám to péro, už žalud je obr, tak šest v průměru, pak se ale ještě rozšiřuje jako obušek a od poloviny už je zase tenčí, ale tenčí v uvozovkách, řekla bych tak šest až sedm u kořene :-) Prostě pěkná bejsbolka. Péro v kundě je také zvláštní. Né velikostí ale spíše výkonem. Drtí mě svižně, o hodně více než tlusťoch a jak sedi až na mě a mrdá mě zvrchu fakt jako psy, krásně mi dráždí prostatu, načež má kunda patřičně reaguje, celá se prohíbám a on mé tělo ještě drží dole, kundou se vzpírám proti jeho přírazům, znova a znova, pokaždé když mě váha jeho těla přirazí k bedně se vzepřu a vyrazím telem vůči jeho péru vstříc, jak mi to jen mé uvázání dovolí, znova a znova... "Jooo " křičí plešoun "Líbí se Ti to Ty děvko, Ty špinavá děvko, naraž si mě na kundu fest, jo, jo ještě chceš?" Olíznu jahodu velikosti jablka a velmi nahlas... HAF!!! Smích... "Jo pánové, štěkání je souhlas a když ta čuba kňučí tak se ji to buďto nelíbí, nebo to znamená Ne! ha ha ha ha ha" hromadný smích okolo, už ani nestíhám, koknu do zrcadla zasebe a je tam plno, u dveří je taky narváno, typuju už možná 20 lidí.
Pěkně si hledím bejsbolky a hltám jí tak do půlky, hodně na sílu a vůbec mě to nebaví. Má čtvrtmetrové péro a já mám půlku v hubě :-) "Hej kamaráde lehni si před tu bednu až k ní, no pěkně si sedni ták nohy sem a já ji odvážu ruce ať TO i pohoní" Smích "tak jo" Pán mi odvázal ruce, jeho rozkrok i s TOU věcí mám až u tváře. "Pěkně mi ho nasliň čubičko" poručí si chlupáč a já mu saju jahodu, slintám obouruč honí, mazlím se a dráždím, snažím se vnímat jestli se mu to zamlouvá a jestli je to takhle dobré, ale jde to těžko, protože Plešoun si nedal puzu na cígo, nene, on nezmizel, on mě stále drtí a já cítím jak mi mé kleci škube poštěvák a jak je moje kunda už rozjetá, že by chtěla z poštěváčku stříkat, ale pořád to mám nakrajíčku, pořád to ještě zvládám... "Hele té čubě už zase teče spodek, kámo mrdej ji třeba se udělá!" zazní z davu "no tak co Fenečko" optá se pán " uděláš se?" HAF!!! "Tak jedem kámo jestli na to maš tak se ukaž a dodělej ji" křičí pán na Plešouna a ten mi zandává víc a víc a víc... a dav ho povzbuzuje a já, já koukám do očí Chlupáče a hulím to bongo :-)
Plešoun odvádí skvělou práci a jeho špičaté péro dosahuje mého orgasmu, křeč, chvilku držím, v klacku mi škube, ale jsem uvolněná, nééé, nejdeto musím se stáhnout i když mě ještě mrdá, křeč, v puse mám péro, jen tak zlechka, funím a tečou mi sliny, v kndě mám požár, záplavu rozkoše, nirvánu a teď, jo jo cukání a konečně stáhnu kundu. "jo děvko pěkně si se najednou stáhla" ufuů ufuů ufuů, jen kňučím, stříkám, prochází mnou orgasmická vlna, celá se chvěju, no spíše se třepu jako ryba nasuchu a stahuju to Plešounovo péro co mě tak pěkně povozilo. On nedbá a jede dál já oddychuji, když Chlupač mi vyndá bongo z huby, sotva se pořádně nadechnu a Plešoun... "Stahni kundu znova děvko, už budu, dělej dělej!!!" Ale nejde mi to, když se pokusím, vždy je to tak intenzivní, že až se mi chce strašně chcát a povolím. "Dělej kurvo stákni tu prdel!" řve plešoun a pán mu odvětí "Ukaž to půjde a začne mě rukou pleskat po prdeli... plesk plesk plesk... až vždy trochu víc stáhnu. jů hu hu hu hu hu hu jů hu hu hu hu hu hu jů hu hu hu hu hu hu jů hu hu hu hu hu hu plešoun... "Tak stáhni děvko!!!" pán "a podrž!" Chuláč " a ještě mi ho pokuř!" Smích! všichni se smějí... Tak teda jo stahuju kundu "jooo" řve Plešoun na celé kolo a hulím teda to obří péro a ještě ho honím a tečou mi slzy i mejkap he he he. Plešoun jde na to řve a drtí mě já stažená, úplně šílená s bongem v tlamě se třepu zase rozkoší a jde to na mě, plešatej stříká cuká mu v něm a má sevřená kunda je tak nadržená z toho všeho že se opět udělá. Zase teču, méně ale pro kundu je to teď ve staženém stavu ještě příjemnější, skoro nedýchám a pusu mám plnou ptáka. Pán mě pleská po prdeli, uvnitř ještě puzující pták a v mém poštěváku epileptický záchvat. Od žaludu po kostrš má všechno v jednom ohni. Chlupáč na mě čumí bez jediného pohybu mě sleduje, co se mu asi honí hlavou, nejspíš jak se bude prohánět tím klackem mojí kundo, ignoruju ho, chce se mi čůrat a mám pocit že mám pro dnes dost. Plešoun mě pleskne po řiti a řekne "koukej" když se otočím "tady je guma s obsahem a 200,-" a poodí to do kabelky

pokračování příště...


zpět nahoru  nahoru
TOPlist