reklama

reklama

Vítejte... Dnes je 24.01. 2020 08:25
Svátek má: Milena, blahopřejeme!
SEZNAMKA SEZNAMKA - celkem příspěvků: 2335
EMAIL: muzivdamskem(zavinac)seznam.cz
ICQ: 254-813-786
Název příběhů: Rande
Vložil: tvpati, email: tvpati@seznam.cz
Vloženo: 02.02.2015 - 19:48:31
Příběh:

Na dnešní setkání jsem se musel důkladně připravit. Dokonalé vyholení pokládám za naprostou samozřejmost a důkladné vyčištění mého análku též. Ještě zabalit důležité oblečky a pomůcky a mohu směle vyrazit na rande. Sraz je u mé TV kamarádky, se kterou jsem domluven na jedné důležité věci. To, že ani jedna z nás nespatří obličej té druhé. Latexové masky nás obou dají naší schůzce jistý vzrušující punc anonymity. Vzrušuje mě myšlenka, zda se denně nepotkáváme třeba někde verstě. Klíč od jejího bytu mám s sebou a masku nasadím na chodbě jejího bytečku. Nemohu se dočkat, čím mne zase překvapí.

Za chvíli odemykám dveře a vstupuji dovnitř. Už ji tu miláčku, ozve se známý hlas. Nasazuji si černou latexovou masku s otvory pro oči a ústa a čekám. Mohla by jsi se převléci? Chystám pro tebe překvapení. Slyším z druhé místnosti.
Začnu se tedy převlékat. Nejprve si natahuje lesklé hnědé podvazky na mé hladce oholené nožky. Poté si nazouvám kozačky s malou platformou, ale s pořádně vysokým i jehlami. V zrcadle vidím, jak můj zadek dostává pořádný tvar. S třesoucími se rukama mažu nafukovací kolík a rvu jej do zadní dírky. Musím si lehce podřepnou, abych překonala bolest, kterou mi jeho široká část působí. Kolík zasunutý na doraz mně uklidňuje a moje zadní dírka začíná vysílat slastné signály. Oblékám si černá latexová tanga, pod které schovávám napnutého čuráka. Aby se ze mne stala pravá anální kurvička, musím se ještě nasoukat do latexového korzetu a nasadit latexové rukavice. Ještě provedu nezbytnou prohlídku v zrcadle, abych se ujistila, se ze mne stala opravdová anální mrdna.

Už jsem nachystaná. Špitnu potichu. Tak pojď za mnou. Vejdu do obývacího pokoje a spatřím ji. Je stažená v černém latexovém korzetu, na nohou má černé latexové podvazky, na rukou černé latexové rukavice a na hlavě samozřejmě latexovou maskou. Lesklé kozačky na malé platformě a vysokém jehlovém podpatku tvarují její tělo do sexy křivek. S malým bičíkem v ruce vypadá jako pravá latexová domina avšak to, co její dominanci jasně zdůrazňuje, je její vztyčený čurák a lesklé koule stažené kovovým kroužkem. Lesklé koule, které tak rád olizuji a saji svými chlípnými ústy.

Klekni si na kolena, poroučí mi. Já poslušně plním rozkaz. Jsi dostatečně vyplněná? Mlčím. Nečeká na odpověď a několika zmačknutími balónku řádně roztahuje mé vnitřnosti. Řádné protrénování análku se dnes určitě bude hodit, bleskne mi hlavou.
Vstaň. Poručí mi. Nevím co mám dělat a tak ji začnu osahávat. Hladím její nožky, přejíždím po naběhlém čuráku a mnu ty její vyšpulené koule. Nemohu jinak a zkouším se přisát na její ústa. Její dominance ustupuje pod vlivem mého perverzního jazyku a začíná mě hladit též. Zkušeným pohybem děvky osvobozuje mého čuráka a společně si ty své klády začínáme honit.
Pojď za mnou, řekne milým hlasem a jdeme do její ložnice. Při pohledu na její skvostně se tyčící zadek přemýšlím o nejperverznějších věcech. Jak se zdá, také se na dnešní den chystala, uvažuji, když vidím hadičku s balónkem vedoucím od její dírky.

Na posteli spatřuji v rozích popruhy. Dnes jsem si análek chystala již od rána. Špitne. Roztahovala jsem si dírku, co to jen šlo. Strčíš mi do ní ruku? Její prosba mě vzrušila na maximum. Jen když mi to oplatíš, vyhrkla jsem ihned. Musíš mi předem nasadit plynovou masku, aby nebylo slyšet, jak křičím. Abych se nemohla bránit, musíš mě připoutat k posteli. Dlouze jsme se políbili a já mohla začít.
Nasazuji jí plynovou masku a ona asi kleká na postel potaženou černým latexovým potahem. Já ji za končetiny spoutávám. Její zadeček se skvostně tyčí vpřed. Osvobozuji jí zadní dírku a nedá mi, aby ji jazykem pořádně nechutnala. Miluji tu chuť lubrikantu v anální díře. Potom zahajuji útok na její chlípnou roztaženou díru. Nejprve pořádně hladím její chlípné půlky. Nedá mi občas nezavadit o její naběhlé koule a tyčícího se čuráka. Řádně mažu rukavici lubrikantem a začínám se prsty dobývat do její promrdané díry. Čtyři prsty jdou hravě, ale dostat do její anální kundy celou ruku chce trochu času. Snažím se reagovat na její pohyby tak, abych jí přivodila onen nezapomenutelný pocit, kdy se maximální bolest mísí s maximální slastí. Její chrčení v masce je čím dál tím intenzivnější. Po chvilce její svěrač povoluje a moje ruka mizí v útrobách její chlípné anální prciny. Z jejího dechu cítím příchod slastných pocitů. Kdyby mi v ten okamžik někdo sáhl na koule a čuráka, určitě bych se neovládal a stříkala. To však chci já udělat jí. Jako správná perverzí kurva druhou rukou hladím její koule a lehce honím jejího do maxima nataženého čuráka. Po několika pohybech se její tělo vzepne a na postel začanou létat kusy teplé mrdky. Chvíli musíme obě tu situaci rozdýchávat. Sundávám jí plynovou masku a spatřuji její slastný pohled. Na černém potahu se leskne vystříknutá mrdka.
Ani si nemusíme nic říkat. Obě se svými jazyky vrháme na potah a lížeme to lehce nažloutlé sperma jako staré perverzní kundy. Při tom se stačíme líbat jazyky, vychutnávajíc onu slastnou chuť. A nyní na řadu přicházím já.
Pokračování?


zpět nahoru  nahoru
TOPlist